Açılış zamanı:  Pzt‑Cum  09:00‑22:00   Cmt‑Paz 10:00‑22:00
AHMET ÖKTEN:  0546 247 32 45

Su hasarı Sıvı Temas

Ekspres iletişim > Su hasarı Sıvı Temas

Sıvı teması

Sıvı teması sıvı temaslı telefon tamiri konusunda öncelikle bu durumun ne kadar hassas olduğunun bilinmesi ve yanlış uygulamalardan kaçınılması gerekir. Çünkü anakarta Sıvı teması telefon üzerinde ciddi sonuçların meydana gelmesine neden olabilir ve bunun yanında telefonun tamamen çalışmaz hale gelmesi mümkündür. Böyle durumlarda yapılması gereken ilk olarak yanlış müdahalelerden kaçınmak ve halk arasında uygulanan klasik yöntemlerden uzak durmaktır. Çünkü halk arasında yapılan uygulamalar bazen telefondaki sorunu çözmesine rağmen bazen de tam aksine telefonun tamamen uyumasına yani bozulmasına neden olabiliyor. Bu yüzden Sıvı teması gibi konularda her zaman için profesyonel bir destek almak ve işini bilen birinden yardım almak oldukça önemli bir konumda yer alıyor.

Sıvı almış sıvı temaslı telefon tamiri için genellikle uzman kişilerden yardım alınmasında fayda var. Çünkü sıvıya maruz kalan telefonun farklı tepkiler de bulunması muhtemel oluyor. Telefon sıvı temasının ardından hemen açılabiliyor, ancak kısa bir süre sonra kendisini tekrar kapatıyor ve bir daha açılmıyor. Hatta bu konuda kullanıcılara önerimiz, sıvı teması gibi bir sorunla karşı karşıya kalmaları halinde telefonlarını uzman bir teknisyen olmadan tekrar açmaya çalışmaları olduğunu söylemek mümkün. Bunun yanında telefonu kurutmak için fön makinesi ya da benzeri cihazlar ile telefona müdahale edilmemesi oluyor. Çünkü fön makinesi gibi cihazlar ile yapılan uygulamalar sonucunda sıvı telefonun daha iç kısımlara kadar ilerleyebiliyor.

Sıvı Almış Sıvı Temaslı Telefon Tamiri İçin En Doğru Adres

Sıvı teması almış olan telefonlarınız için siz de hemen firmamız iletişime geçin ve sizlere en kısa sürede profesyonel çözümlerimiz ile yardımcı olalım. Sektörün önde gelen firmalarından biri olan ve sizlere kaliteli ve hızlı çözümleri ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Bu nedenle siz de firmamızdan aldığınız hizmet karşılığında bir süre kadar güvence altında olabilirsiniz. Çünkü firmamız siz müşterileri için her zaman kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürür ve bunun yanında alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlerin yanında olur. Son sistem ekipman ve donanımları ile telefonlarda oluşan arızaları gideren firmamız, ayrıca maliye konusunda da oldukça uygun fiyat aralıkları sunar. Siz de hemen firmamıza gelin ve telefonlarınızda ortaya çıkan sorunları bizimle ortadan kaldırın.

Su hasarı Sıvı Temas

  • 1. En kısa sürede suya düşen veya sıvıyla temas eden telefonu bulunduğu yerden kuru bir yere almalısınız. Telefonu kalın bir havlu ile sarmalayarak kurulayın. Telefonun sıvıyla teması ne kadar az olursa kurtarılma şansı o denli fazla olur.

Süreç dökümü

2- Telefonunuzu kuruladıktan hemen sonra kapatmalısınız. Kesinlikle açmayın ve tuşlarına basmayın. Hemen açarsanız belki düzgün çalışıyor gibi görünse de sıvı teması olduğundan telefonun açık kalması doğru olmaz.

Şimdi ücretsiz fiyat teklifi almak için bizi arayın

Açık sohbet
Yardıma mı ihtiyacınız var
Yardıma mı ihtiyacınız var
Call Now Button