Açılış zamanı:  Pzt‑Cum  09:00‑22:00   Cmt‑Paz 10:00‑22:00
AHMET ÖKTEN:  0546 247 32 45

Pil şarjı / değiştirme

Ekspres iletişim > Pil şarjı / değiştirme

Telefon Şarj Girişi Nasıl Tamir Edilir.

Telefon Şarj Girişi Nasıl Tamir Edilir Akıllı cep telefonu kullanıcılarının yaşadığı problemlerden biri, cihazı şarj etmeme sorunudur. Bir akıllı telefonun şarj olmamasının en büyük sebebi şarj soketinin arızalanmasıdır. Böyle bir durumda, şarj soketi ile değiştirilmelidir. Peki neden bir telefon şarj olmaz?

Telefon Şarj Girişi Nasıl Tamir Edilir; Şarj soketi arızası, telefonun şarj bağlantısının sık kullanılması sebebiyle ortaya çıkabilir. Şarj yuvası kirli veya yabancı madde ile dolu ise, temizlemek için hala profesyonel yardıma ihtiyacınız olabilir. Her iki durumda da, Cep Hastanesi ücretsiz hasar tespit ederek cihazınızda sorunun kaynağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Şarj Soketi Nasıl Değişir

Telefon Şarj Girişi Nasıl Tamir Edilir Telefonun arka kılıfı, soket değiştirilmesine izin vermek için bütünüyle açılmalıdır. Şarj soketi alt kısımda ve kasanın hemen altında olduğundan, açılmalıdır. Daha sonra, sokette bir kayma var ise, düzeltilir, kayma yoksa değiştirilmelidir. Çünkü prizler elektrik, şarj cihazının sonu ve diğer pek çok sebepten dolayı başarısız olabilir. Kullanılacak şarj cihazından sokete özen gösterilmelidir.. Taşınabilir bir şarj cihazı kullanıyorsanız, markası ve şarj kablosu için özen gösterilmelidir. Telefonların şarj soketleri çok zorsa, içerde kırılabilir ve şarj cihazına takılıysa, telefonun elektrik devresi Yanabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için her şey dikkate alınmalıdır.

Bu sene tamir ettik

Tabletler
Telefonlar
Bilgisayarlar

Şimdi ücretsiz fiyat teklifi almak için bizi arayın

Açık sohbet
Yardıma mı ihtiyacınız var
Yardıma mı ihtiyacınız var
Call Now Button