Açılış zamanı:  Pzt‑Cum  09:00‑22:00   Cmt‑Paz 10:00‑22:00
AHMET ÖKTEN:  0546 247 32 45

Hoparlör tamiri / değişimi

Ekspres iletişim > Hoparlör tamiri / değişimi

Hoparlör Değişimi

Telefonların hoparlörünün bozuk olması, video ve müzik dinlerken hiç ses duymamamıza sebep olur. Hatta telefon ile görüşürken hoparlöre alıp konuşma imkanı bile olmaz. Cep telefonu hoparlör arızası genelde cızırtılı ses ile başlar. Hoparlörden cızırtılı ses gelmesi, telefonunuzun hoparlörünün veya hoparlör filtresinin arızalandığının belirtisidir.

Cep telefonu hoparlörü neden bozulur

Cep telefonu hoparlörünün bozulmasında en çok rastlanan durumlar tozlu ortamda kullanılan telefonlar ve sıvı temasın maruz kalmış telefonlardır. Bu durumda tespiti iyi yaparak gerekli parçaların değiştirilmesi gerekir.

Hoparlör değişimi sırasında bilgiler silinir mi?

Hoparlör değişim sırasında telefondaki hiçbir bilgiye zarar gelmez. Hoparlör değişimi yapılması için telefonların açılarak içindeki arızalı parçalar değiştirilerek yapılmaktadır. Bu arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin kaybolmasına silinmesi sebep oluşturacak bir işlem değildir.

Hoparlör değişiminde garanti süresi

Yaptığımız tamirlerinde ve onarımların tamamında olduğu gibi Hoparlör Değişimi işleminde de 6 ay (180 gün) garanti verilmektedir. Tamir işleminden sonra garanti süreniz boyunca size verilen garanti belgesi ile dilediğiniz zaman telefondaki hoparlör sorunu için servisimize gelip ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Hoparlörün çalışması için genelde telefonlarda anakart’a bağlanmasını sağlayan parçalar ve filmler hasar görmektedir. Hoparlör sağlam olsa bile hoparlörün çalışmasını sağlayan parçalar arızalandığında ses sorunu yaşamaya devam edersiniz.

Bu sene tamir ettik

Tabletler
Telefonlar
Bilgisayarlar

Şimdi ücretsiz fiyat teklifi almak için bizi arayın

Açık sohbet
Yardıma mı ihtiyacınız var
Yardıma mı ihtiyacınız var
Call Now Button