Açılış zamanı:  Pzt‑Cum  09:00‑22:00   Cmt‑Paz 10:00‑22:00
AHMET ÖKTEN:  0546 247 32 45

Hakkımızda

Ekspres iletişim > Hakkımızda

Sürecimiz

Her şeyden önemlisi ve önce gelen, biz ortadaki sorunları çözeriz. Firmamız uzun yıllardan gelen bir geçmiş ve tecrübeye sahiptir. Ekspres iletişim sürekli değişkenlik gösteren piyasa ve sektör ihtiyaçlarının analizini yapar, tecrübemizi ve bilgi birikimimizi sanal dünyaya taşımak ve yerinde tamir hizmetiyle karşınızdadır. Cep telefonu tamir piyasasında önemli olan güven ve tecrübedir. Hedefimiz yerinde ve nitelikli servis hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz hem zamanından kazanmış hem de güvenilir ve tecrübeli teknisyenlerimizden maksimum seviyede yararlanabilecekler. Hizmet sonrası memnuniyet her zaman önceliğimizdir

1. BİZİ ARAYIN

Sizin için uygun olan herhangi bir zamanda bizi arayabilirsiniz. Danışmanımız arıza nedenini, iletişim bilgilerinizi kaydedecek ve sihirbazı size yönlendirecektir..

2. VARIŞ VE TEŞHİS

Ana teşhis aracı geldikten sonra. Onarımın karmaşıklığına bağlı olarak, onarımları yerinde yapacak veya aygıtı Ekspres iletişim götürecektir..

3. ONARIM

Yalnızca orijinal üretimin parçalarının değiştirilmesiyle dikkatli bir onarım yapılmıştır. Telefondaki verilerin bütünlüğü konusunda endişelenemezsiniz..

4. BELİRTİLEN ADRESE DÖNÜN

Bir onarım tamamlandıktan sonra danışmanımız sizinle iletişime geçecek ve adresi ve teslimat süresini belirtecektir. Teşekkür ederim.

Onarım Galeri

Açık sohbet
Yardıma mı ihtiyacınız var
Yardıma mı ihtiyacınız var
Call Now Button